Fentanyylilaastari 100mcg/h

179.0401.0

Tellige Saksamaal käsimüügis olevaid Fentanyylilaastari diskreetselt

Fentanyylilaastari kuulub sünteetiliste opioidide rühma ja on turul kõige tugevam opioidanalgeetikum. Ravim on 50-100 korda tugevam kui morfiin. See kuulub narkoseaduse (BTM) alla ja seda pole lihtne hankida, sõltub patsiendist patsiendile, kas arstid selle välja kirjutavad, isegi kui patsient seda tõesti vajab.

Tuotetunnus (SKU): Ei saatavilla/-tietoa Osasto:

Kuvaus

Tellige Saksamaal käsimüügis olevaid Fentanyylilaastari diskreetselt

Fentanyylilaastari kuulub sünteetiliste opioidide rühma ja on turul kõige tugevam opioidanalgeetikum. Ravim on 50-100 korda tugevam kui morfiin. See kuulub narkoseaduse (BTM) alla ja seda pole lihtne hankida, sõltub patsiendist patsiendile, kas arstid selle välja kirjutavad, isegi kui patsient seda tõesti vajab.

Näiteks kui teil on juhtunud õnnetus, olgu see siis tööl või spordis ja teil pole tervisekindlustust, saate fentanüüli plaastreid osta meie netiapteegist ilma igasuguse BTM-i või lõputu arsti vastuvõtuaegade ootamiseta.

Fentanyylilaastari kasutatakse peamiselt mõõduka kuni tugeva valu korral või kõrge opioiditaluvusega patsientidel ja inimestel, kes ei ole enam efektiivsed teiste opioidsete valuvaigistitega.

Ravimil on ka positiivne mõju meeleolule ja tujule ning muud allpool nimetatud eelised:

Paljud patsiendid teatavad sügavast lõdvestusseisundist

Samuti on teatatud õnnetundest ja tugevast eufooriast

Selle hüpnootiline toime paneb sind tundma täiesti valuvabalt

Tellige fentanüüli plaastreid anonüümselt, turvaliselt kiire töötlemise ja tasuta kohaletoimetamisega

Fentanüül toimib 20 kuni 72 tundi, kui plaaster on peal, ja kuni 24 tundi pärast selle eemaldamist

Patsiendi üldise elukvaliteedi parandamine valu leevendamise kaudu

Kas soovite tellida käsimüügist fentanüüli plaastreid või mõnda muud opioidset valuvaigistit või toidulisandit? Bonn Drugstore’is on see väga lihtne, meie juhtivast Interneti-apteegist saate tellida nii palju ravimeid kui vajate. Meie meeskond vastab hea meelega kõikidele teie küsimustele või vaadake meie KKK-de lehte, kus leiate korduma kippuvad küsimused tellimis-, makse- ja tarneviiside kohta. Osta fentanüüli plaastrid juba täna, valda päeva paremini ja lõpuks saad taas valutult lõõgastuda.

Meditsiiniline kasutus

Anesteesia

Intravenoosset fentanüüli kasutatakse sageli anesteesiaks ja valuvaigistina. Anesteesia esilekutsumiseks manustatakse seda koos rahusti-uinutiga, nagu propofool või tiopentaal, ja lihasrelaksandiga. Anesteesia säilitamiseks võib kasutada inhaleeritavaid anesteetikume ja lisaks fentanüüli. Neid manustatakse sageli 15–30-minutiliste intervallidega protseduuride ajal, nagu endoskoopia ja operatsioonid, ning kiirabis.

Valu leevendamiseks pärast operatsiooni võib kasutamine vähendada anesteesiast väljumiseks vajaliku inhaleeritava anesteetikumi kogust. Selle ravimi tasakaalustamine ja ravimi tiitrimine eeldatavate stiimulite ja inimese reaktsioonide põhjal võib põhjustada stabiilse vererõhu ja südame löögisageduse kogu protseduuri vältel ning kiirema anesteesiast väljumise minimaalse valuga.

Regionaalne anesteesia

Fentanüül on kõige sagedamini kasutatav intratekaalne opioid, kuna selle lipofiilne profiil võimaldab kiiret toime algust (5–10 minutit) ja vahepealset toime kestust (60–120 minutit). Hüperbaarilise bupivakaiini spinaalne manustamine fentanüüliga võib olla optimaalne kombinatsioon. Peaaegu kohene fentanüüli manustamine vähendab protseduuri ajal vistseraalset ebamugavustunnet ja isegi iiveldust.

Sünnitusabi

Fentanyylilaastari manustatakse mõnikord intratekaalselt spinaalanesteesia osana või epiduraalselt epiduraalanesteesia ja analgeesia korral. Fentanüüli kõrge lipiidide lahustuvuse tõttu on selle toime lokaalsem kui morfiinil ja mõned arstid eelistavad kasutada morfiini, et valuvaigistit levitada laiemalt. Seda kasutatakse laialdaselt sünnitusabi anesteesias, kuna selle maksimaalne toime saavutatakse lühikese aja jooksul (umbes 5 minutit),

selle toime lõppeb kiiresti pärast ühekordset annust ja kardiovaskulaarne suhteline stabiilsus. Sünnitusabi puhul tuleb annust täpselt reguleerida, et vältida suurtes kogustes ülekandumist emalt lootele. Suurtes annustes võib ravim mõjuda lootele, põhjustades sünnijärgset hingamishäiret. Sel põhjusel võivad lühema toimeajaga ained, nagu alfentanüül või remifentaniil, olla üldanesteesia esilekutsumiseks sobivamad.

 

Lisätiedot

Variantti

7 Plaaster, 14 Plaaster

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Fentanyylilaastari 100mcg/h”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *